HURTOWNIA  ELEKTRYCZNA SEA

Pon.-Pt 7:00-17:00

Jana Pawła II 62 05-500 Piaseczno

 

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

Jesteśmy polską, stabilną firmą, działającą w branży elektrycznej od 1992 roku.

Jeśli szukasz pracy, jesteś energiczny, nie boisz się wyzwań i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu zapraszamy do kontaktu

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SEA z siedzibą w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 62 istnieje na rynku branży elektrycznej od 1992 roku. W chwili obecnej jesteśmy jednym z głównych dystrybutorów materiałów elektroinstalacyjnych przodujących fabryk krajowych.

 

 Aby ułatwić dostęp klienta do towaru, oraz umocnić swoją pozycję na rynku, od 2001 roku należymy do zrzeszenia Unii Hurtowni Elektrycznych EL-PLUS. Dzięki dobrze układającej się współpracy z producentami posiadamy bogatą ofertę towarów z branży elektrycznej. Naszym klientom zapewniamy miłą i fachową obsługę, atrakcyjne ceny, oraz transport na terenie całego kraju.

 

NALEŻYMY DO GRUPY

Partnerzy, firmy z którymi współpracujemy

 3M ABB  AH HARDT  AKS ZIELONKA  ALPAR KANLUX  AN-KOM  APATOR APOLLO LIGHTING  ASTAT  ATLANTIC  AWEX  BAKS  BEMKO  BITNER BOSCH  BREVE  BRILUM  CELLPACK  CHINT  CYNK-MAL  DEHN  DELKAR DOSPEL  EATON  EFEN  ELEKTROKABEL  EKSA - PRYSMIAN GROUP  ELEKTRO-PLAST OPATÓWEK  ELEKTROMET DZIERŻONIÓW ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW  ELEKTRO-PLAST NASIELSK  ELEKTROPLAST STRÓŻA   ELKO-BIS  ELPAR  ENERGIZER  ELTRIM EŁKTRIM  EMITER KATOWICE  EMITER LIMANOWA  EMOS  ENSTO ERGOM  ERKO  ES-SYSTEM  ETI Polam  F&F  GEPC  GTV  HAGER  HELIOS HELUKABEL  HENSEL  MENNEKES  INTELIGHT  KANLUX  KARLIK KARWASZ  KONTAKT-SIMON  KOPOS ELEKTRO  KOS ELEKTRO SYSTEM KUBIAK  LANGE ŁUKASZUK  LAPP KABEL  LED-POL  LEDVANCE  LEGRAND  LENA LIGHTING  LUXIONA  MADEX  MARMAT  MILOO ELECTRONICS  MINBUD  NATRIUM  NEXANS Polska  NKT  NOARK  HENSEL  OBO BETTERMANN  ORNO  ORIS TRADE  OSPEL  PAFAL  PAWBOL  PCE  PHILIPS LIGHTING  PLASTROL  POKÓJ  POLAM NAKŁO  PXF Lighting  PROMET  PRO-TEC  RADPOL  RELPOL  REMONTOWA  ROSA SCAME  SCHNEIDER ELECTRIC  SCHNEIDER ELECTRIC ENERGY  SEZ POLSKA  SIMET  SPAMEL  SPOTLINE  SPYRA PRIMO  TECHNOKABEL  TF KABLE  TIGA-CYNK  TM TECHNOLOGIE  GRUPA TOPEX  TRYTYT  TT-PLAST  VENTS GROUP  WAGO  WEIDMULLER  WOJNAROWSCY  ZAMEL CET  ZPUE WŁOSZCZOWA

 

 

 

Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia

 

Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce oraz przemyśle.

 

Dzięki obecności w 18 krajach i 37 lokalizacjach, a także posiadaniu jednych z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Niemczech, Szwecji, Polsce, Czechach, Norwegii i Danii, firma NKT jest światowym liderem w dziedzinie technologii kablowej.

 

 

Grupa TELE-FONIKA Kable S.A.  (TF Kable) znajduje się w światowej czołówce firm branży kablowej, jest wiodącym europejskim producentem kabli i przewodów o znaczącym potencjale rozwojowym, ze stuprocentowym polskim kapitałem. Produkty wytwarzane w naszych zakładach znajdują swoich odbiorców w ponad 80 krajach. W swoim asortymencie posiadamy ok. 25 tys. typów kabli i przewodów.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

DANE KONTAKTOWE

Dział handlowy

Michał Osiński

m.osinski@seapiaseczno.pl

22 735-40-21

 609-209-519

 

Łukasz Gieleciński

l.gielecinski@seapiaseczno.pl

22 735-40-22

609-45-08-01

 

Piotr Osinski

p.osinski@seapiaseczno.pl

22 735-40-25

603-462-078

 

Łukasz Szot

l.szot@seapiaseczno.pl

22 735-40-33

663-403-963

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hubert Jagliński

h.jaglinski@seapiaseczno.pl

22 735-40-26

607-20-76-63

Dział zamówień

Mariusz Stępień

m.stepien@seapiaseczno.pl

22 735-40-23

609-31-11-20

 

Jadwiga Żebrowska

j.zebrowska@seapiaseczno.pl

22 735-40-24

601-389-489

 

 

 

 

Kierownik magazynu

Łukasz Mroczek

l.mroczek@seapiaseczno.pl

22 735-40-47

603-30-79-09

 

Mariusz Bogucki

m.bogucki@seapiaseczno.pl

22 735-40-46

607-55-77-07

 

 

 

 

 

Dział logistyki

Albert Matyjasiak

a.matyjasiak@seapiaseczno.pl

22 735-40-59

609-20-93-79

 

 

 

 

 

 

Dział reklamacji

reklamacje@seapiaseczno.pl

Dział handlowy

Mariusz Zagalski

m.zagalski@seapiaseczno.pl

22 735-40-20

601-08-06-20

 

Ryszard Petrykowski

r.petrykowski@seapiaseczno.pl

22 735-40-45

601-91-23-51

 

Adam Joński

a.jonski@seapiaseczno.pl

22 735-40-44

607-70-61-06

 

 

 

Dyrektor handlowy

Sebastian Zakrzewski s.zakrzewski@seapiaseczno.pl

22 735-40-13   601-229-544

 

 

Sekretariat

Mariola Zielińska

sea@seapiaseczno.pl

22 735-40-18

 

Beata Piwowarska

b.piwowarska@seapiaseczno.pl

22 735-40-18

 

 

 

 

Dział sprzedaży

Jaroslaw Stefański

j.stefanski@seapiaseczno.pl

22 735-40-31

 

 

Daniel Pszczel

d.pszczel@seapiaseczno.pl

22 735-40-17

609-45-00-65

 

Kamil Konwerski

k.konwerski@seapiaseczno.pl

22 735-40-34

 

 

Paweł Olasek

p.olasek@seapiaseczno.pl

22 735-40-32

 

 

 

 

Główny księgowy

Agnieszka Trompka

a.trompka@seapiaseczno.pl

22 735-40-66

601-07-00-09

 

Dział księgowości

Grażyna Gostkowska

g.gostkowska@seapiaseczno.pl

22 735-40-67

609-61-99-19

 

Iwona Kowalska

i.kowalska@seapiaseczno.pl

22 735-40-68

 

 

 

 

 

Radca Prawny

Magdalena Bielka

m.bielka@seapiaseczno.pl

22 735-40-11

609-23-02-77

 

 

 

 

 

Administrator danych osobowych

administrator@seapiaseczno.pl

Iwona Sieradzka

i.sieradzka@seapiaseczno.pl

22 735-40-12

601-60-20-20

Dział kadr

kadry@seapiaseczno.pl